top of page
Wine honest bar

Booking information

The cottage has one bedroom and two cozy rooms. It is primarily intended for 2 people, but if you would like to come with children or friends, it can comfortably sleep up to 6 people.

The price shown is for 2 people. For each additional person older than 3 years, we prepare a bed and charge an extra fee of CZK 1,000 / night.

We recommend coming for several nights so that you can really concentrate in the Hytta and get into the flow.

The minimum stay is 2 nights.

In winter, we heat the Hytta with wood. Before your arrival, we will heat up the cottage for you, then it will be up to you to put it in the stove.

 

If you come to Hytta by car, you can park for free 100 from the cottage. You can also easily reach the place by train or bus.

Snídaňové koše

Nechce se vám ráno vstávat a chystat snídani? Nechte si dovézt snídaňový koš s výrobky od místních farmářů.

Při rezervaci termínu si můžete vybrat jeden ze dvou košů

Podle počtu osob a nocí zvolíte množství. Uvedená cena je pro 2 osoby.

Ráno vám vše dovezeme

Koš vám necháme za dveřmi do Hytty mezi 7. - 8. ráno.

Koš obsahuje výrobky od místních farmářů

Informace o složení a původu výrobků naleznete v koši.

Nějaké alergie?

V případě alergií nám napište poznámku do rezervace a my podle toho koš přizpůsobíme.

Snídaňový podnos do postele

Cena: 1100 Kč pro 2 osoby

Kdo by nemiloval snídani do postele jako překvapení? Čerstvé pečivo, variace sýrů, šunky, zeleniny, vajíček a ořechů by mohla správně nakopnout váš den. A pokud jste tým sladkých snídaní, tak i na vás myslíme. Kaši připravujeme tak, jak ji sami máme rádi a to s tvarohem a ovocem. Jediné co bude na vás je zalít si čaj Kouzelné chvíle od naší oblíbené Květomluvy.

Koš plný lokálních dobrot

Cena: 1100 Kč pro 2 osoby

Uvařte si čaj Kouzelné chvíle od Květomluvy a přeneste se každým douškem do “vlachovské” krajiny. Nalijte si čerstvý pomerančový fresh a zakrojte si poctivý valašský chleba s máslem. Připravte si vajíčka tak, jak je máte sami nejraději, třeba jako míchačky, omeletu nebo na hniličko. Vitamíny doplníte šťavnatými rajčátky. Sladkou tečkou pak může být naše pečená poctivá granola na farmářském jogurtu s kouskem ovoce.

bottom of page